Blog

Płytki z efektem marmuru i wzorzyste

Płytki imitujące kamień są dostępne w różnych kolorach, w tym czarnym, białym, szarym.

W ofercie producenta Geotiles możemy znaleźć płytki inspirowane marmurem, które posiadają ciekawe żyłkowanie w kolorystyce szarej lub złotej. Tego typu płytki doskonale sprawdzają się w łazienkach, wprowadzając atmosferę elegancji, luksusu. Dostępne są również dzielone płytki, aby zwiększyć teksturę i zainteresowanie, mogą być one wzorzyste, mozaikowe, we wzory roślinne czy geometryczne. Doskonale nadają się na ściany lub podłogi przykładowo w kuchni.

Płytki z efektem marmuru i wzorzyste

Wprowadź do swojego wnętrza elegancję i wyrafinowanie z płytkami Geotiles

Aby wprowadzić do swojego wnętrza śródziemnomorski klimat, wybierz piękne płytki z efektem marmuru, wzorzyste, lub zachowaj minimalistyczną, monochromatyczną paletę barw dzięki konwencjonalnej czerni i bieli. Możesz również zdecydować się na płytki z wzorem gwiaździstym lub geometrycznym w pasy, które nawiązują do stylu pop art. Płytki o wyglądzie marmuru zazwyczaj wybieramy do łazienek, gdzie można odtworzyć wnętrza godne najlepszego hotelu, SPA i przenieść luksus oraz wyrafinowanie do tego pomieszczenia.

Marmurowe płytki możemy również zastosować w kuchni, nie tylko w ścianach i podłogach, ale także na blatach, odmieniając taką przestrzeń wrażeniem elegancji i dobrego smaku. Płytki z efektem marmuru mogą mieć powierzchnię matową lub błyszczącą, dobierzemy je do projektu wnętrza i efektu końcowego, na jakim nam najbardziej zależy. Współczesne płytki o wyglądzie marmuru nie są tak jednolite, jak myślisz. Zaawansowana technologia drukuje różnorodne wzory, żyłkowanie i zmiany tonalne, po ich zamontowaniu powstaje wrażenie wspaniałej różnorodności, podobnie jak w przypadku naturalnego marmuru.

Producent Geotiles oferuje piękne płytki podłogowe i ścienne imitujące ten kamień, z których wiele można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz je obejrzeć i kupić w sklepie online na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Geotiles/7735. Dostępny jest również szereg tradycyjnych wzorzystych płytek, które pozwalają wprowadzić do domu styl vintage, pop art, pięknie podkreślą każde wnętrze. Wiele modeli płytek jest oferowanych w jednym rozmiarze, 22,3×22,3 cm, możemy je zatem dowolnie łączyć w zależności od gustu.

Similar Posts