Dom

Płytki matowe w kuchni

Trzeba się poważnie zastanowić nad tym czy chcemy mieć w kuchni klasyczne błyszczące płytki czy stawiamy na te matowe? Każdy ma inne podeście do tego tematu, dlatego producenci mają w sprzedaży bardzo duży wybór płytek.

Jeśli zdecydujemy się na te matowe to na pewno tworzymy bardzo nowoczesne wnętrze. W nowym domu na pewno idealnie będzie to się prezentowało i warto takimi ofertami się zainteresować. Jeśli chodzi o kolor płytek to tutaj również mamy wiele ich do wyboru. Możemy zrobić płytki drewnopodobne albo betonopodobne. Wszystko zależne będzie od tego, co nam pasuje. Inne płytki zrobimy na blatem, a inne na podłodze.

Wtedy będzie to wszystko nowoczesne i bardzo modne. Można postawić na kolory szary albo czarny, ale można również mieć imitacje drewna i wtedy stworzymy w kuchni niepowtarzalny wygląd. Nie wszędzie będzie takie drewno pasować, dlatego warto to wszystko bardzo dokładnie sprawdzić. Wydamy pieniądze i chcemy mieć pewność, że to, co kupiliśmy wygląda bardzo dobrze.

W sklepie, który sprzedaje płytki matowe można zamówić wizualizacje i wtedy szybko zobaczymy na własne oczy czy ten kolor jest odpowiedni czy może szukać jakiegoś innego?

W sprzedaży możemy znaleźć klasyczne płytki 20×20 cm, ale również bardzo duże 60×120 cm. Trzeba zastanowić się nad tym, który z rozmiarów pasuje do kuchni. Mała kuchnia to mniejsze pole do popisu i trzeba uważać żeby nie wybiera zbyt dużych płytek. Może się kazać, że będzie dużo cięcia, a co za tym idzie nie będzie tego efektu, jakiego oczekujemy. Z matowych płytek można również polecić te sześciokątne hexagony. Na ścianie w kuchni będą wyglądały super. Można je łączyć z innymi płytkami albo z innymi materiałami wykończeniowymi. Na pewno matowe płytki do kuchni idealnie będą się komponowały z meblami w tym samym stylu. Jeśli wszystko skomponujemy i dopasujemy to nasza kuchnia będzie wizytówką nas samych. Warto, zatem przeglądać na bieżąco wszystkie oferty wyszukując z nich to, co dla nas jest najciekawsze. Tylko wtedy będziemy w stu procentach zadowoleni.

Similar Posts