Handel

Sezon na kalendarze rozpoczęty

Ostatni kwartał roku to czas, w którym wiele osób zaopatruje się w kalendarze. Jest to najlepszy moment aby dotrzeć ze swoją ofertą do klientów. Czym wcześniej to zrobimy tym lepiej, bowiem wiele firm jest bardzo chętna na obdarowanie swoich klientów kalendarzami z reklamą własnej firmy. Trudno się temu dziwić gdyż kalendarze firmowe 2021 są niezwykle skuteczną formą reklamy biorąc pod uwagę ich niski koszt oraz to, że mogą reklamować naszą firmę przez cały rok.

Gdzie zamawiać kalendarze reklamowe?

Coraz więcej osób zamawia kalendarze firmowe przez Internet. Na rynku działa wiele drukarni online, które realizują zamówienia zdalnie. Nie musimy trudzić się dojazdem do drukarni po to aby zamówić kalendarze a następnie je odebrać po kilku dniach. Zamawiając kalendarze reklamowe przez Internet ,otrzymamy je w formie przesyłki. Oszczędzamy w ten sposób naprawdę dużo czasu.

W Internecie jest tak wiele firm – którą z nich wybrać?

Przed wyborem odpowiedniej firmy świadczącej usługi wydruku powinniśmy zwrócić uwagę m.in. na opinie klientów. Idealnym wyborem będzie skorzystanie z oferty firmy działającej od dłuższego czasu na rynku i cieszącej się dobrymi opiniami. Ze swojej strony możemy polecić drukarnię K2 Print. Jest to znana na rynku firma, która realizuje zamówienia dla klientów z całej Polski.

Jakie są ceny kalendarzy reklamowych

Tak naprawdę cena kalendarzy uzależniona jest od wielu czynników. W ofercie każdej drukarni znajduje się przynajmniej kilka różnych typów kalendarzy reklamowych. Są nimi zazwyczaj kalendarze trójdzielne, kalendarze jednodzielne, kalendarze piramidki, kalendarze spiralowane oraz planery. Najbardziej popularnymi z tego grona są kalendarze trójdzielne i to właśnie na nich skupimy się w naszej wycenie. Ich cena może wahać się od kilku do kilkunastu złotych w zależności od ilości zamówionych sztuk (czym większy nakład tym niższa cena jednostkowa kalendarza). We wspomnianej przez nas drukarni K2 Print za 50 kalendarzy reklamowych zapłacimy 480,50zł (stan na dzień 21.09.2020). 9,61zł za jeden kalendarz trójdzielny to bardzo niska, wręcz niespotykana cena.

Similar Posts