Biznes

Jakie działanie na skórę wywiera infuzja tlenowa

Peelingi chemiczne, zabiegi ultradźwiękowe, mikrodermabrazja oraz infuzja tlenowa to najlepsze zabiegi na oczyszczenie porów, odmłodzenie skóry i złuszczenie warstwy martwych komórek naskórka.

Infuzja tlenowa to natychmiastowy efekt odmładzania i wygładzania w formie zabiegu pielęgnacyjnego. Terapia infuzyjna tlenem z łatwością wyrównuje koloryt skóry, usuwa nadmierną pigmentację, ujędrnia skórę. Jest to również odpowiedni sposób do natychmiastowego nawilżenia skóry, zwiększenia produkcji kolagenu, poprawę krążenia krwi i spłycenia zmarszczek. To idealny zabieg po wspaniałej kuracji oczyszczającej, ponieważ czysta skóra wchłonie wszystkie zawarte w tlenie substancje upiększające i odmładzające. Tlenowa pielęgnacja skóry szybko stanie się jednym z najpopularniejszych zabiegów, na jakie będziesz się decydować w gabinetach medycyny estetycznej. Jakie działanie na skórę wywiera infuzja tlenowa

Wyniki takich procedur są natychmiastowe i imponujące.

Podczas tlenowego zabiegu na twarz skóra nasycana jest wszystkimi pielęgnującymi składnikami odżywczymi dla zachowania młodości, takimi jak kwas hialuronowy, witaminy, a tlen jest natryskiwany lub raczej wtryskiwany w głąb skóry. Tlen przechodzi przez górną warstwę i dostarcza niezbędne produkty na odpowiednią głębokość. Ponieważ infuzja tlenowa działa na głębokie warstwy skóry, faktycznie jest w stanie stymulować odnowę komórek w skórze właściwej. Rozpoczęcie lub usprawnienie tego procesu wytwarzania większej ilości kolagenu jest niezbędne dla uzyskania jędrniejszej, młodszej i bardziej gładkiej skóry. Jest to jedyna nieinwazyjna procedura skuteczna na obwisłą, mało elastyczną skórę, które można unieść i przywrócić jej objętość, zwiększając produkcję białek strukturalnych. Więcej informacji o tej metodzie znajdziesz na stronie https://poct.com.pl/infuzja-tlenowa-nieinwazyjny-sposob-na-odmlodzenie-skory/. Do głównych korzyści z zabiegu należy również głęboka detoksykacja skóry, odmłodzenie skóry, szybsza wymiana komórek, a to wszystko dzięki zabiegowi, który daje rezultaty zastrzyków z botoksu, ale nie ma igieł, penetracji skóry, nie zostawia śladów, blizn, lub podrażnień. Maszyny tlenowe i peelingujące są prawie zawsze wielofunkcyjne, ponieważ zabiegi są albo konieczne, albo korzystne dla cery, gdy są stosowane w tandemie.

Similar Posts