Blog

Jak zminimalizować koszty ubezpieczenia właściciela domu?

Nigdy nie wiemy, co może się stać z naszymi domami.

Północne wybrzeże doświadcza wszelkiego rodzaju dziwnych wzorców pogodowych, więc ubezpieczenie jest naprawdę konieczne. Korzystając z tej porady na swoją korzyść, nie będziesz już ślepy na tajniki ubezpieczenia domu.Co byś zrobił, gdyby Twój dom został zniszczony w wyniku klęski żywiołowej i wymaga odbudowy? Jeśli kupiłeś ubezpieczenie właściciela domu lata temu, koszt budowy i materiałów mógł wzrosnąć. Z tego powodu ważne jest, aby upewnić się, że wykupiłeś składkę ubezpieczeniową gwarantowanej wartości zastępczej, która zagwarantuje, że Twój dom zostanie odbudowany bez względu na koszty.Kiedy szukasz ubezpieczenia dla właścicieli domów, możesz zrobić kilka rzeczy, aby pomóc w pokryciu kosztów składki. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest zwiększenie odliczeń. Obniży to twoją składkę, ale pamiętaj, że drobne rzeczy, takie jak zbite okno, mogą być przez ciebie płacone z własnej kieszeni.Kiedy patrzysz na ubezpieczenie domów, może to być dość kosztowna rzecz. Jeśli jednak przeprowadzisz swoje badania, możesz znaleźć sposoby na obniżenie składki. Jedną z rzeczy, którą robią niektórzy, jest łączenie swoich polis ubezpieczeniowych. W większości przypadków, gdy połączysz ubezpieczenie domu z ubezpieczeniem samochodu, możesz zaoszczędzić pewien procent.Jeśli posiadasz bardzo cenny przedmiot, powinieneś rozważyć jego ubezpieczenie. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i dostosowuje się do konkretnych sytuacji. Powinieneś poprosić specjalistę o ocenę wartości twojego przedmiotu; jeśli twoje cenne rzeczy zostaną zniszczone lub uszkodzone, ubezpieczenie będzie musiało dać ci równowartość szacunkowej wartości.Upewnij się, że polisa ubezpieczeniowa właściciela domu ma „gwarantowaną wartość odtworzeniową”. Chroni to inwestycje, które poczyniłeś w swoim domu, ponieważ jeśli Twój dom zostanie zniszczony w wyniku klęski żywiołowej, zostanie on odbudowany bez względu na koszty. Koszt budowy domu rośnie z roku na rok. Jak zminimalizować koszty ubezpieczenia właściciela domu?

Ten rodzaj polisy daje Ci poduszkę finansową i absorbuje rosnące koszty budowy domu, więc nie musisz.Możesz obniżyć roczną składkę o 5% lub więcej dzięki prostej instalacji monitorowanego alarmu bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy jest podłączony bezpośrednio do lokalnego posterunku policji, czy firmy ochroniarskiej, ten rodzaj alarmu oszczędza mienie i ludzi, a także pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy. Szukaj promocji od największych firm zajmujących się systemami alarmowymi lub zadzwoń do nich bezpośrednio, aby ewentualnie wynegocjować dobrą ofertę.Kup kilka produktów od jednego ubezpieczyciela, aby otrzymać dodatkowe rabaty. Wielu ubezpieczycieli oferuje zniżki dla klientów posiadających wiele linii ubezpieczenia. Na przykład, utrzymywanie ubezpieczenia właściciela domu i samochodu w jednej firmie może dać ci dobrą zniżkę na obie polisy.Aby obniżyć roczną składkę na ubezpieczenie właściciela domu, będziesz chciał jak najszybciej spłacić swój kredyt hipoteczny. To obniża twoją składkę, ponieważ towarzystwa ubezpieczeniowe uważają, że gdy dom będzie już cały twój, będziesz bardziej skłonny do lepszej opieki nad nim, co zmniejszy szanse, że będziesz musiał złożyć wniosek o odszkodowanie ubezpieczeniowe.Monitoruj swoją zdolność kredytową i historię, aby utrzymać składki ubezpieczeniowe właściciela domu na jak najniższym poziomie. Wielu przewoźników bierze obecnie pod uwagę historię kredytową jako czynnik określający stawki, więc nawet jeśli jesteś z firmą od jakiegoś czasu, zmiany w raporcie kredytowym mogą wpłynąć na wysokość naliczanej składki.Uzyskanie ubezpieczenia właściciela domu nie musi być frustrujące. Korzystając z tych wskazówek, możesz uchronić się przed okropnym doświadczeniem. Gwarantuje to, że będziesz objęty ochroną w każdej sytuacji. Na szczęście przy tak wielu ubezpieczycielach łatwo znajdziesz potrzebną polisę.

Similar Posts