Rozrywka

Walcz i podbijaj nowe ziemie w Heroes of Might & Magic III

Najpopularniejszą grą z serii Heroes of Might & Magic jest trzecia odsłona, obecnie została wydana na nowo z grafiką w wysokiej rozdzielczości.

Gra jest bardzo interesująca i ma fanów na całym świecie, na pierwszy rzut oka gra wydaje się dość łatwa, jednak w miarę rozbudowy naszego zamku i zdobywania nowych ziem robi się coraz ciekawiej. Po drodze będziemy musieli stoczyć wiele potyczek z obcymi armiami. Bardzo ważnym punktem gry jest z pewnością rozbudowa naszego zamku, dlatego też zaplanuj rozwój swojego miasta zgodnie z misją w którą grasz. Jeśli wokół miasta jest wiele potężnych jednostek, które uniemożliwiają eksplorację okolicy, w pierwszych kilku rundach skup się na pokonaniu tych stworzeń, aby na początku kolejnego tygodnia rekrutować silniejsze jednostki. Wokół naszego zamku będziemy budowli kolejne budynki, które pozwolą nam na rozwój. Dzięki nim będziemy mogli rekrutować nowych żołnierzy dla naszej armii. W okolicach będziemy mogli znaleźć złoto jak również klejnoty, które będą niezbędne w naszej grze. Co pewien czas będziemy musieli stoczyć potyczkę, wówczas będziemy mieli możliwość rozstawiania naszych wojsk. Walcząc z dużą liczbą strzelców, walcząc na odległość, powstrzymaj się od poruszania się przed oddaniem strzału. W przypadku walk trzeba wykorzystywać jednostki walczące bezpośrednio ale także na odległość, jak łucznicy czy też postacie rzucające czary. Walcz i podbijaj nowe ziemie w Heroes of Might & Magic III

Można także przykładowo zamrozić ruch wroga.

W najlepszej sytuacji jesteśmy kiedy jako pierwsi będziemy mogli zaatakować i zadać na początku jak najwięcej obrażeń wrogim jednostką. W każdym mieście, które udało nam się podbić, warto rekrutować nowego bohatera. Będziemy mieli wówczas kolejnego bohatera który będzie eksplorował naszą mapę. W każdym podbitym mieście warto pozostawić niewielki garnizon, warto także rozbudowywać nowe miasta. Wówczas będą silniejsze i bardziej odporne na ataki. Gra turowa HEROES OF MIGHT AND MAGIC III, to obecnie klasyka gatunku, wiele innych tytułów wzoruje się na wielu rozwiązaniach z tego tytułu.

Similar Posts