Biznes

Śledzenie przesyłek Allegro – integracja GLS z kanałami sprzedaży w ErpBox ma sens!

Coraz bardziej popularna jest sprzedaż internetowa, która kryje w sobie naprawdę duży potencjał.

Działalność w internecie pozwala na szybki rozwój sklepu w dowolnej branży. Prowadząc działalność online, możesz dotrzeć do znacznie większej liczby Klientów oraz budować swoją markę i zwiększać swoje zasięgi na cały kraj. Dzięki temu masz też możliwość zdobycia stałej bazy Klientów. Jest ona też bardziej opłacalna ze względu na coraz bardziej rozszerzającą się konkurencję na rynku internetowym.

Nadawanie paczek z GLS

Dostawa jest ostatnim krokiem w realizacji zamówienia. A co ważniejsze – jest kluczowym momentem, od którego w dużej mierze zależy opinia Klienta o Twoim sklepie. Proces dostawy musi przebiec sprawnie i bez większych utrudnień. Jeśli chcesz być pewnym, że nic niespodziewanego się nie wydarzy i przesyłka bezpiecznie oraz szybko dotrze do odbiorcy skorzystaj z usług doświadczonej firmy kurierskiej GLS.

Korzyści wynikające z regularnego nadawania paczek firmą kurierską GLS:

  • śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym
  • dostawa w kolejnym dniu roboczym
  • cyfrowy podpis odbiorcy, który jest dostępny online
  • druga próba doręczenia wliczona w cenę

Śledzenie przesyłek Allegro – co jeszcze warto wiedzieć o integracji GLS ErpBox?

Proces organizowania dostawy może okazać się dość skomplikowany. Istnieje wiele czynników, które mogą przełożyć się na negatywny odbiór firmy przez Klienta. Integracja GLS ErpBox może temu zaradzić – czytaj więcej. Oznacza to, że dostawa będzie prostsza i częściowo zautomatyzowana. ErpBox pozwala na zintegrowanie pracy strony domowej sklepu z kanałem sprzedaży na Allegro oraz Amazon. Korzystanie z integracji GLS ErpBox pozwala nam na śledzenie przesyłek Allegro. To jednak nie wszystko. Wspomniana integracja pozwala na przypisanie zamówienia do konkretnego kuriera oraz utworzenie dokumentacji do wszystkich zrealizowanych zamówień.

Co jeszcze oferuje ErpBox?

ErpBox jest szybko rozwijającym się systemem, który co chwilę przedstawia nowe rozwiązania. Dzięki jego funkcjonalności masz możliwość prowadzenie internetowego biznesu w sposób efektywny i komfortowy. Aby wykorzystać pełnię możliwości, warto zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Jak już wspominaliśmy, jedną z nich jest śledzenie przesyłek Allegro. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to działa, skorzystaj z okresu próbnego, który trwa aż 21 dni.

Similar Posts