Handel

Nowa jakość na rynku e-commerce. Apilo– system ułatwiający sprzedaż

Wkraczając w świat biznesu internetowego należy zwrócić szczególna uwagę na możliwość rozwoju. Chcąc zwiększyć dotychczasowe zasięgi nie należy ograniczać się wyłącznie do własnej strony www. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie sprzedaży z zewnętrznymi platformami umożliwiającymi wystawienie ofert i zarabianie na sprzedaży. Taki zabieg pozwoli dotrzeć do dużo szerszego grona odbiorców, którzy poznają twoje usługi.

Wprowadzenie nowych opcji sprzedażowych


Stawiając na rozwój bardzo często musisz liczyć się ze zwiększeniem czasu pracy oraz kosztów związanych, chociażby z koniecznością zatrudnienia dodatkowych pracowników. Jest jednak rozwiązanie, które pomoże ci zoptymalizować wszelkie podjęte procesy usprawniające realizację dotychczasowych i nowych zamówień bez konieczności ponoszenia kosztów. Mowa tutaj o systemie Apilo (daw.ErpBox). Narzędzie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą włączyć do swoich działań automatyzacje. Wykorzystanie platformy daje duże korzyści oraz możliwości, dzięki którym będziesz mógł obsłużyć większą ilość klientów w krótszym czasie.

Wprowadzając Apilo (daw.ErpBox) do swojego biznesu online możesz zyskać:

  • Generowanie listów przewozowych
  • Zamawianie kuriera
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji przesyłek
  • Wysyłanie statusów przesyłek do klientów
  • Aktualizacje stanów magazynowych
  • Generowanie faktur dla klienta i firmy
  • Aktualizacje statusów płatności

Wdrożenie pełnej lub częściowej automatyzacji proponowanej przez narzędzie Apilo (daw.ErpBox) daje możliwość bezproblemowego i szybkiego zarządzania sklepem internetowym oraz zewnętrznymi platformami bez dodatkowych kosztów – dowiedz się więcej. Funkcje platformy są regulowane na bieżąco, tak aby dopasowywać się do aktualnych wytycznych panujących przez poszczególne serwisy aukcyjne. Dzięki temu będziesz mógł monitorować i wdrażać zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Integracja kilku kanałów sprzedaży – łatwiejsze zarządzanie biznesem internetowym

Apilo (daw.ErpBox) to narzędzie generujące duże korzyści. Jeżeli masz wątpliwości, możesz wykorzystać przysługujący 21-dniowy darmowy okres próbny. Podczas samodzielnego testowania platformy sprawdzisz, które funkcje odpowiadają ci i są dopasowane do charakteru prowadzonej branży. Zyskaj przewagę nad konkurencją i wznieś swoją firmę na wyższy poziom, wprowadzając zmiany, które doceni każdy konsument korzystający z twoich usług.

Similar Posts