Motoryzacja

Auto zastępcze do nauki jazdy

Serwis 4L.pl powstał na bazie naszych doświadczeń w branży ubezpieczeniowej i szkoleniowej. Naszą ofertę kierujemy do instruktorów nauki jazdy i egzaminatorów, którzy podczas kursu lub egzaminu stali się uczestnikami nieplanowanych zdarzeń wymuszających wynajęcie samochodu zastępczego. Skontaktuj się z nami, jeśli znalazłeś się w nieoczekiwanej sytuacji na drodze, takiej jak stłuczka, kolizja czy usterka samochodu, która uniemożliwia dalszą jazdę. Zapewniamy samochody zastępcze do nauki jazdy dostosowane też do egzaminów na prawo jazdy. Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia, dostarczymy Ci w pełni sprawne auto zastępcze, abyś mógł kontynuować praktykę lub egzamin z kursantem.

Jak wynająć samochód zastępczy?

Jeśli jesteś świadkiem kolizji podczas egzaminu lub kursu na prawo jazdy i nie możesz kontynuować pracy w uszkodzonym pojeździe, będziesz potrzebować samochodu zastępczego. Pamiętaj, aby najpierw zgłosić zdarzenie na Policję lub wziąć oświadczenie od sprawcy kolizji. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie, a my podstawimy Ci auto zastępcze dostosowane do nauki i egzaminu na prawo jazdy. W ten sposób zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze, a Twój kursant lub osoba egzaminowana będzie spokojna i doceni Cię za profesjonalne zachowanie na drodze.

Darmowe auto zastępcze na czas naprawy

Usługa wynajęcia auta zastępczego do nauki jazdy w serwisie 4L.pl jest całkowicie darmowa. Wszelkie koszty zostaną pokryte przez polisę ubezpieczeniową i zakład ubezpieczeń sprawcy kolizji. Jeżeli ubezpieczyciel nie zgodzi się na opłacenie wszystkich kosztów wynajęcia samochodu zastępczego do nauki jazdy, to nie będą one i tak obciążały Ciebie, o czym mówi umowa najmu i umowa cesji wierzytelności. W ten sposób będziesz mógł możliwie jak najszybciej otrzymać nowy samochód i zatrzymać go tak długo, ile zajmie naprawa uszkodzonego pojazdu. Wynajęcie auta zastępcze do nauki jazdy nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami i limitem kilometrów oraz jest dostępne na terenie całej Polski. Auto zastępcze do nauki jazdy nie różnią się od tych, które używane są w ośrodkach nauki jazdy lub WORD-ach (wśród samochodów do dyspozycji jest Toyota Yaris, Hyundai i20 i Kia Rio).

Auto zastępcze – serwis 4L.pl

Trudne i nieoczekiwane sytuacje na drodze wydarzają się każdego dnia. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i wiedzieć jak reagować w czasie kolizji lub wypadku, warto już teraz zainteresować się ofertą serwisu 4L.pl. Spokojna i opanowana reakcja na trudne zdarzenia drogowe w obecności Twoich kursantów sprawi, że staniesz się zaufaną marką i zyskasz nowych Klientów. Odpowiedzialne decyzje pozwolą na spokojne i bezpieczne kontynuowanie jazdy, a Twoi kursanci staną się świadkami profesjonalizmu szkoły jazdy, którą wybrali.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i podpowiemy, jak zachować się w razie potrzeby wynajęcia auta zastępczego.

Similar Posts