Biznes

Spraw, aby Twój iPad pracował dla Ciebie już dziś

iPad to świetna technologia.

Jest przenośny, łatwy w użyciu i wielofunkcyjny. Jednak opanowanie nowego gadżetu może być czasami trudne i wtedy warto mieć kilka sztuczek w rękawie. Oto niektóre z najlepszych wskazówek, najczęściej używanych przez specjalistów ds. iPada, które mogą pomóc w ulepszeniu korzystania z iPada.Jeśli przejdziesz do Ustawień i Powiadomień, możesz wybrać aplikacje, dla których chcesz wyświetlać wyskakujące alerty, aplikacje, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia u góry ekranu oraz aplikacje, które mają pojawiać się w Centrum powiadomień. Dzięki temu możesz zapobiec blokowaniu powiadomień przez hałaśliwe aplikacje. Gwarantuje to również, że zauważysz ważne aplikacje.Możesz zmienić ustawienia poczty e-mail, aby wyświetlić podgląd większej ilości wiadomości e-mail. Otwórz aplikację ustawień, a następnie wybierz „poczta” po lewej stronie. Następnie dotknij ustawienia „podgląd”. Dostosuj to, aby pokazać 5 linii. Dzięki temu możesz dostosować ilość informacji wyświetlanych w aplikacji Mail i efektywniej przeglądać pocztę.Domyślne ustawienie iPada pokazuje dwa wiersze każdego e-maila przed jego otwarciem. Często pomaga to zobaczyć zawartość przed otwarciem wiadomości e-mail. Możesz wybrać pocztę w swoich ustawieniach. Otwórz kartę poczty w aplikacji Ustawienia, a następnie przejdź do Kontakty > Kalendarz. Tam wybierz liczbę wierszy do podglądu, korzystając z opcji „Podgląd poczty”.Jeśli używasz iPada do grania w gry przez długi czas, bateria nie będzie działać tak długo. Możesz jednak rozszerzyć jego działanie, wyłączając funkcję wibracji używaną w wielu strzelankach lub grach wyścigowych. Jeśli grasz w te gry tylko kilka minut, możesz pozostawić tę funkcję włączoną.Do iPada nie jest dołączona papierowa instrukcja obsługi, więc jeśli chcesz ją przeczytać, musisz ją pobrać. Spraw, aby Twój iPad pracował dla Ciebie już dziś

Apple ma minimalistyczne podejście do swoich produktów.Upewnij się, że używasz tylko oficjalnych akcesoriów do iPada z iPadem.

Wykazano, że akcesoria innych firm spowalniają urządzenie, a czasami nawet powodują trwałe uszkodzenia. Mimo że akcesoria Apple są droższe niż inne opcje, są tańsze niż konieczność całkowitej wymiany iPada.Czy musisz przełączyć się z jednej aplikacji na drugą? Powinieneś aktywować gesty wielozadaniowości w ogólnej zakładce ustawień. Będziesz wtedy mógł przesuwać palcem w lewo lub w prawo, aby przełączać aplikacje, przesuń palcem w górę, aby zobaczyć pasek wielozadaniowości i uszczypnij palce, jeśli chcesz uzyskać dostęp do domu.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Korzystając z AirPrint, możesz drukować bezpośrednio z iPada, o ile masz zgodną drukarkę. AirPrint współpracuje z większością nowszych drukarek HP. Jeśli masz komputer Mac, możesz użyć aplikacji Printopia do drukowania na dowolnej drukarce Mac. Aby skorzystać z AirPrint, po prostu przejdź do menu udostępniania i wybierz drukowanie — to wszystko!Jeśli właśnie kupiłeś iPada, bez wątpienia jesteś zdumiony, a także możesz czuć się trochę zdezorientowany. Chociaż opanowanie nowego gadżetu może trochę potrwać, kilka wskazówek, do których można się zwrócić, może poprawić wrażenia. Miej pod ręką te wskazówki i używaj ich, aby Twój iPad był bardziej przyjazny dla użytkownika. Zanim się zorientujesz, Twój iPad może po prostu stać się Twoim urządzeniem „idź do”!

Similar Posts