Blog

KOKOworld – sklep, który dba o ludzi i środowisko

Lubisz nosić wyjątkowe, niepowtarzalne ubrania? Zaprojektowane przez ludzi, którzy robią to z pasją i czerpią inspirację z kultur na całym świecie? Sklep KOKOworld daje Ci taką możliwość.

Sklep powstał z fascynacji do podróży i idei handlu, który będzie sprawiedliwy dla każdej ze stron. Założycielce sklepu zależało, żeby miłość do innych kultur wykorzystać do pracy, a jednocześnie zmienić świat. W dzisiejszych czasach produkcja odzieży odbywa się głównie masowo, firmy stawiają na ilość, a nie na jakość, często pomijając też dobro pracownika. Firma KOKOworld chce zmian, dlatego ogromny nacisk w swojej produkcji kładą na sprawiedliwy handel – fair trade , który opiera się na uczciwości i dialogu. Sposób współpracy jest przejrzysty i pełen szacunku dla współpracowników. W przyjaznych warunkach pracy powstaje wiele wspaniałych produktów, które można zakupić na naszej stronie.

Ubrania FAIR TRADE = wyprodukowane z szacunkiem do ludzi

Dzięki podejścia fair trade wszyscy nasi współpracownicy są równi i mogą dzielić się swoimi pomysłami, doświadczeniem, co daje efekty w postaci wyjątkowych, pięknych ubrań. Pracujemy z ludźmi z pasją. Nasze projekty wykonują rękodzielnicy z Polski i z różnych zakątków świata, dzięki łączeniu umiejętności różnych osób i kultur powstają niepowtarzalne projekty. Możecie u nas znaleźć połączenie ubrań np. z Polskiej bawełny z dodatkami z batiku z Afryki Zachodniej. Większość kolekcji, która jest dostępna w sklepie KOKOworld jest stworzona przez naszą krakowską ekipę i szyta w rodzinnej szwalni pod Krakowem. Niewielką część kolekcji powierzamy szwalni w Afryce Zachodniej. Szanując swoich współpracowników i opierając się na zasadzie produkcji ubrań FAIR TRADE – każdego swojego rękodzielnika znamy od lat osobiście. Jeśli interesuje Cię ten temat zapraszamy na naszą stronę ubrania fair trade. Znajdziesz tam ubrania i biżuterię wyprodukowaną z szacunkiem do ludzi i środowiska.

Similar Posts