Zdrowie

Farbowanie włosów naturalną henną ma wiele zalet

Sproszkowane produkty do farbowania włosów na bazie henny są dostępne w wielu odcieniach, od najjaśniejszej czerwieni, poprzez brązy, aż do atramentowej czerni.

Możesz je mieszać i dopasowywać, aby subtelnie dopasować swój kolor włosów, jeśli chcesz i potrafisz to robić. Możesz również kupić gotowe mieszanki w wielu odcieniach, które wystarczy wymieszać z wodą i nałożyć na włosy, aby cieszyć się pięknym i trwałym kolorem. Naturalna czysta henna do włosów nie zawiera indygo, dzięki czemu zapewni ognisty czerwony kolor, którego intensywność różni się w zależności od twojego naturalnego koloru włosów. Miedziane i kasztanowe odcienie mają wysoką zawartość henny, ale dodatek indygo zapewnia ciemniejszą czerwień. Brąz zawiera wyższy procent indygo niż henny, dzięki czemu zapewnia bogaty, czekoladowo-brązowy kolor z minimalnymi odcieniami czerwieni. Czerń zawiera najwyższy procent indygo, aby zapewnić głęboki, czarny kolor. Może również nadawać czarnym włosom niebieskawej poświaty. Farbowanie włosów naturalną henną ma wiele zalet

Warto do farbowania włosów wybierać hennę wysokiej jakości, która daje intensywne i trwałe kolory oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy podczas etapu farbowania.

Henna to wspaniała alternatywny i naturalny sposób na ufarbowanie włosów dla osób uczulonych na syntetyczne barwniki zawarte w chemicznych farbach. Naturalna henna ma niewiarygodnie długą historię stosowania, a prawdopodobieństwo uczulenia na roślinę jest rzeczywiście bardzo niskie, warto jednak przeprowadzić test, nakładając niewielką ilość pasty z henny na przedramię, pozostawiając na dwie godziny, a następnie zmyć i odczekać 48 godzin, aby upewnić się, że nie masz zaczerwienień ani podrażnień. Chociaż henna Pole Henny chłodny, jasny brąz Dhania nie jest utleniająca i nie wnika w głąb łuski włosa, jest klasyfikowana jako trwały barwnik, ponieważ nadaje włosom tak trwały kolor, szczególnie jaśniejsze odcienie. Ponieważ twój piękny nowy kolor pozostanie na włosach na długo, odetnij mały kosmyk włosów z tyłu głowy w pobliżu karku i wykonaj próbny zabieg, aby upewnić się, że jesteś w pełni zadowolona z wyniku. Ostateczny kolor uzyskasz po około 48 godzinach.

Similar Posts